Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel.: + 48 22 885 22 19
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
O nas

Naszą pracę wyróżnia głębokie zrozumienie potrzeb oraz specyfiki działania Klientów. Nasi konsultanci to praktycy biznesu, eksperci w zakresie zarządzania zmianą w dużych, międzynarodowych organizacjach.

 

To również osoby o wieloletnim doświadczeniu w zakresie rekrutacji, zajmujące w przeszłości stanowiska związane ze sprzedażą i marketingiem w największych międzynarodowych koncernach. Posiadają one doskonałą wiedzę na temat uwarunkowań, trendów i praktyk rynkowych.

 

 

Anna Augustyn

Dr Anna Augustyn

 

Executive Corporate Coach, Członek International Coaching Federation (ICF), Licencjonowany Coach LMI®, TROP®, Doradca personalny, autorka programu Business Sparring i metody Harmony Coaching.

 

Jest absolwentką Wydzialu Biologii na Uniwersytecie Warszawskim i doktorem farmakologii klinicznej.
Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Zarzadzania i Marketingu. Anna łączy sześcioletnie
doświadczenie w pracy na uczelni z dziesięcioletnim stażem pracy w renomowanych firmach branży
farmaceutycznej, w tym na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży i Marketingu wiodących korporacji
farmaceutycznych, a także sektora B2B.

 

Potrafiła sprostać wymaganiom pracodawców, miedzy innymi poprzez umiejętne opracowywanie i wdrażanie metod pracy zespołu. W 2004 roku stworzyła wlasną firmę - Augustyn Consulting, która obecnie przeksztalciła sie w organizację o zasięgu miedzynarodowym.

 

Anna od ponad dziesięciu lat realizuje kompleksowe projekty w zakresie doradztwa personalnego dla największych międzynarodowych firm, posługując się wiedzą zdobytą podczas pracy na stanowiskach operacyjnych.


Specjalizuje się w takich dziedzinach jak :Executive Search, Coaching/Mentoring dla kadry kierowniczej, Doradztwo Personalne (Ośrodki Rozwoju i Oceny, Planowanie Modeli Kompetencji, Planowanie Scieżek Kariery, Sesje Work-out, Zarządzanie Zmiana) dla organizacji międzynarodowych.

 

 

Aneta Stępień-Proszewska


Doradca zarządów, certyfikowany executive and team coach PCC ICF, trener kompetencji interpersonalnych. Świadczy usługi doradcze w zakresie rozwoju ludzi i organizacji.

 

Praktyk biznesu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich (FMCG, edukacja, usługi profesjonalne), ekspert w dziedzinie marketingu i zarządzania strategicznego.

 

Ekonomistka i psycholog, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, MBA University of Minnesota oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Ambasadorka Porozumienia Bez Przemocy, entuzjastka neurobiologii interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej i konwersacyjnej.

 

 

Elżbieta Makowska

Elżbieta Makowska


Doświadczony menedżer i konsultant HR, coach i mentor. Praktyk HR z ponad 20 letnim doświadczeniem zarządczym w między-narodowych korporacjach oraz w firmach polskich.W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie zawodowe i menedżerskie zdobyte w branżach konsultingowej, FMCG i usługowo-produkcyjnej.

 

Specjalizuje się we wsparciu kadry menedżerskiej i zarządczej w obszarach związanych z rekrutacją i rozwojem pracowników. W obszarze rekrutacji prowadzi szkolenia z umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, doboru pracowników do stanowisk pracy, prowadzi testy kwalifikacyjne z wykorzystaniem metodologii Thomas International, SHL oraz „assessment center”.

 

Obszar rozwoju pracowników zawiera kilka elementów. Prowadzenie konsultacji i szkoleń w obszarach wiedzy i umiejętności menedżerskich, coachingowych i mentoringowych. Wsparcie kadry menedżerskiej i zarządczej w codziennej pracy – rozwiązywania problemów, konfliktów, szukania nowych rozwiązań adresujących potrzeby indywidualne i organizacji. Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów rozwojowych (360, 180, assessment & development center). Wprowadzanie kompetencji w organizacji (przygotowywanie i wdrażanie modelu kompetencyjnego, wykorzystanie kompetencji w rekrutacji, szkoleniach i programach rozwojowych).

Wprowadzanie i weryfikacja procesu ocen pracowniczych. Badania satysfakcji pracowniczej i wdrażanie planów działań związanych z uzyskanymi informacjami zwrotnymi.


W obszarze wsparcia HR wspiera rozwój narzędzi IT niezbędnych do zarządzania pracownikami w organizacji (bazy urlopowe, budżetowe, assessmentowe itd.). W obszarze HR „twardego” – wartościowanie stanowisk pracy, przygotowywanie siatki płac i systemów motywacyjnych.

 

Jest akredytowanym coachem i mentorem.

 

Kwalifikacje:


Zestaw szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z obszaru HR, kwalifikacje coachingowe (ICF, CTI, EMCC, CRR).
Jest licencjonowanym trenerem
i konsultantem MBTI (step I), licencjonowany konsultant kwestionariusza Thomasa (rekrutacja i rozwój) oraz oceny 360 Lomingera.

 

Doświadczenie Menedżerskie


Pracowała w sektorze FMCG – Procter & Gamble (9 lat) , konsultingowym – Arthur Andersen (3 lata), Ernst & Young (7 lat) oraz usługowo-produkcyjnym – Willson & Brown (2 lata). Pracując w działach personalnych w/w firm zarządzała zespołami, i była odpowiedzialna za wszystkie obszary HR pełniąc rolę od asystenta do dyrektora personalnego.

 

 

Magdalena Jaczewska

Magdalena Jaczewska


Doświadczony Konsultant HR. Pełniła rolę Kierownika ds. Rekrutacji i Rozwoju w międzynarodowych firmach doradczych oraz Specjalisty ds. Rozwoju Organizacji w koncernie FMCG. Była odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, zarządzanie talentami i sukcesją, procesy oceny okresowej, prowadzenie szkoleń dotyczących narzędzi rekrutacyjnych i selekcyjnych.

 

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

 

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat głównym obszarem jej specjalizacji są projekty z obszaru oceny i rozwoju kompetencji dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla. 

 

Zakres jej ekspertyzy obejmuje budowanie modeli kompetencyjnych w oparciu o strategię biznesową, przygotowanie oraz prowadzenie projektów Assessment / Development Center, prowadzenie sesji informacji zwrotnych, planowanie działań rozwojowych, budowanie indywidualnych planów rozwojowych.


Kwalifikacje:

 

Ceryfikowany asesor, konsultant Hogan Assessment for Business (rekrutacja i rozwój), zestaw szkoleń z obszaru prowadzenia działań rozwojowych w organizacjach i wdrażania programów coachingowych i mentoringowych.

Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel.: + 48 22 885 22 19
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
Copyright 2015 @ augustynconsulting.pl
strony internetowe kraków