Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel.: + 48 22 885 22 19
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
Warsztaty


Warsztaty rozwijające nowe umiejętności w organizacji:

  • Warsztaty rozwijające inteligencję konwersacyjną – 4 modułowy program warsztatów oparty na najnowszej wiedzy neurobiologicznej oraz metodach Need-based Communication i Transformującej Komunikacji, w toku którego uczestnicy będą mogli poszerzyć samoświadomość oraz wiedzę z obszaru inteligencji konwersacyjnej, rozwinąć zasoby umożliwiające nawiązywanie kontaktu, rozpoznawanie potrzeb oraz budowanie i pielęgnowanie trwałych relacji międzyludzkich, a także poznać i zintegrować sprawdzone techniki efektywnego komunikowania się.

  • Warsztaty z komunikacji opartej na potrzebach - warsztat oparty na metodzie Need-based Communication, w toku którego uczestnicy będą mogli poznać i poćwiczyć techniki budowania kontaktu oraz efektywnego komunikowania się w różnych sytuacjach zawodowych (postawienie granic, trudne rozmowy, odmowa, udzielanie informacji zwrotnej, rozwiązywanie konfliktu etc).

  • „Feedback – informacja zwrotna, która uczy i nie budzi strachu” – szkolenie z elementami pracy warsztatowej, którego celem jest rozwinięcie umiejętności udzielania i przyjmowania informacji zwrotnej w taki sposób, aby zacieśniać współpracę oraz stwarzać możliwości uczenia się i rozwoju w oparciu o uzyskaną informację zwrotną

  • „Obudź w sobie Twórcę” – trening kreatywności w organizacji/zespole poprzez 4-modułowy program spotkań warsztatowych zorientowanych na wzmacnianie kreatywności i umiejętności twórczego rozwiązywania problemów/kreowania szans biznesowych. Zajęcia składające się z ćwiczeń indywidualnych i grupowych, w toku których uczestnicy będą rozwijać zachowania twórcze oraz przełamywać własne i grupowe ograniczenia kreatywności.

  • „Efektywność osobista - jak realizować cele i zadania, zachowując równowagę w pracy i życiu osobistym” – warsztat rozwijający umiejętność dbania o efektywność osobistą i życie w równowadze poprzez poznanie i przećwiczenie sprawdzonych strategii odzyskiwania energii fizycznej, przywracania energii emocjonalnej oraz sposobów na wyciszanie umysłu i koncentrację uwagi.

  • Warsztaty budowania zespołu ma na celu poprawę efektywności działania zespołów w organizacji poprzez poprawienie relacji interpersonalnych i komunikacji w zespole. Dzięki pogłębieniu zrozumienia jak poszczególne jednostki wpływają na funkcjonowanie zespołu dążymy w team coachingu do zbudowania w zespole atmosfery zaufania, współdziałania i współodpowiedzialności w realizacji wspólnego celu.
Nasze usługi
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Masz pytania?
Augustyn Consulting
Tel.: + 48 22 885 22 19
Tel. kom. + 48 608 365 096
anna.augustyn@augustynconsulting.pl
Copyright 2015 @ augustynconsulting.pl
strony internetowe kraków